usługi logistyczne dla e-commerce
kompleksowe usługi dla sklepów internetowych

Profesjonalne usługi dla branży e-commerce od MBE

Jeżeli zależy Ci na najwyższej jakości usług kurierskich dla biznesu, postaw na profesjonalistów z Mail Boxes Etc. To lider w branży mikrologistyki, oferujący atrakcyjne rozwiązania dla klientów biznesowych. Zobacz, pełną gamę usług logistycznych jakie oferuje MBE i jak wiele możesz zyskać, nawiązując współpracę z MBE we Wrocławiu.

Przestrzeń magazynowa dobrana do Twoich potrzeb

Chcesz rozwinąć skrzydła w e-commerce? Postaw na sprawdzonego partnera, jakim jest MBE z Wrocławia. Firma oferuje kompleksowe usługi logistyczne, obejmujące między innymi magazynowanie towarów i przesyłek. Nie musisz martwić się o miejsce – MBE dysponuje rozległą przestrzenią magazynową, w której możesz bezpiecznie przechować towary ze swojego sklepu internetowego.

Mały magazyn dla ecommerce

Własny magazyn to dla mikro i małych sklepów internetowych duże obciążenie dla budżetu. W MBE doskonale o tym wiemy dlatego też w zależności od Twoich potrzeb i wymagań jesteśmy w stanie zaproponować Ci odpowiednią przestrzeń magazynową nawet tą najmniejszą tak abyś nie musiał trzymać swojego towaru w pokoju, piwnicy czy garażu.

Konfekcjonowanie i zarządzanie produktami z systemem do magazynowania online- MBE LAB

Magazynowanie to dopiero pierwszy etap współpracy. Pracownicy MBE zajmą się dla Ciebie konfekcjonowaniem przesyłek wysyłką ich pod wskazany adres. Bez względu na to, czy działasz w sektorze B2B czy B2C, możesz liczyć na profesjonalne wsparcie. Nad kontrolą, koordynacją oraz zarządzaniem wszystkimi procesami zachodzącymi w magazynie pomaga system zarządzania magazynowego MBE LAB. Dzięki temu Ty będziesz mógł w każdej chwili sprawdzić stan powierzonego nam towaru.

Obsługa klienta i interwencje dla przesyłek

Nadajesz wiele paczek i potrzebujesz pomocy w radzeniu sobie z działaniami obsługi klienta? Specjaliści z MBE służą pomocą! Odpowiedzą na pytania i skargi klientów dotyczące konkretnych przesyłek, a Ty będziesz mógł skupić się na tym, co naprawdę istotne – rozwijaniem swojego biznesu.

Kompleksowe zarządzanie zwrotami w magazynie ecommerce

Branża e-commerce to także zwroty przesyłek. MBE zajmie się nimi kompleksowo. Każdy zwracany przez Twojego klienta towar przejdzie trzy etapy:

  • Quality check – pracownicy MBE dokładnie sprawdzą stan techniczny zwracanego towaru oraz jego zgodność ze specyfikacją i formularzem wypełnionym przez klienta
  • Przyjęcie – zwrot zostanie zarejestrowany w bazie danych i dokładnie opisany
  • Wprowadzenie do obrotu lub utylizacja – w zależności od Twoich wskazań, przedmiot zostanie ponownie wprowadzony do sprzedaży lub odpowiednio i zgodnie z prawem zutylizowany

Pełna integracja z Twoim sklepem internetowym dzięki bezpłatnej wtyczce MBE eShip

Dzięki MBE możesz wejść na wyższy poziom sprzedaży internetowej. Dzięki bezpłatnej wtyczce  MBE eShip możesz uzyskać szybką i bezpieczną integrację ad-hoc dla swojego sklepu internetowego. Obecnie moduły MBE łączą się z najbardziej popularnymi platformami WooCommerce, PrestaShop, Magento, Shopify jeśli potrzebujesz indywidualnego rozwiązania dla swojego biznesu skontaktuj się z nami a na pewno znajdziemy odpowiednie narzędzie dla Ciebie. Wypróbuj, jak wiele zyska Twoja firma, korzystając z profesjonalnych rozwiązań od MBE!