tanie wysyłki paletowe
tanie wysyłki paletowe

Międzynarodowe wysyłki paletowe i półpaletowe

Szukasz bezpiecznego sposobu na import palet z zagranicy lub eksport palet ze swoimi towarami? Eksperci Mail Boxes Etc. Wrocław pomogą Ci w każdej z tych sytuacji. Zobacz, jak wiele możesz zyskać dzięki tej współpracy.

Wysyłki paletowe i półpaletowe w UE

W imieniu Twojej firmy zorganizujemy i dopilnujemy przebiegu regularnych przesyłek paletowych w obrębie Unii Europejskiej. Jeśli współpracujesz z dostawcami lub odbiorcami na terytorium krajów wspólnoty, usługi MBE wprowadzą Twój biznes na wyższy poziom. Realizujemy wysyłki paletowe i wysyłki półpaletowe z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa. Zajmujemy się zamówieniem na każdym jego etapie – zaczynamy od wypełniania dokumentów, kończymy na sprawdzeniu każdej dostawy i jej zmagazynowaniu.

Import palet na najwyższym poziomie

Jeżeli sprowadzasz swoje towary z zagranicy, import palet na czas oraz w sposób zgodny z prawem jest Twoim priorytetem. Eksperci MBE zadbają o to, by każda dostawa towarów dla Twojej firmy była terminowa. Co więcej, możesz skorzystać z naszej oferty magazynowania i konfekcjonowania. Zyskasz wtedy spokój, ponieważ obsługa Twoich zamówień znajdzie się w najlepszych rękach.

Export palet – bezpiecznie i zawsze na czas

Eksportując towary za granicę, z pewnością chcesz dotrzymywać terminów i dostarczać produkty w idealnym stanie. Dobrze to rozumiemy. Gdy chodzi o export palet Polski, ekipa MBE potrafi zrealizować nawet najtrudniejsze zlecenie. Wszystkie usługi realizujemy z należytą starannością i na każdym etapie informujemy Cię o postępach. Jesteś na bieżąco, a Twój zagraniczny kontrahent otrzymuje towar zgodnie z postanowieniami umowy.

Wysyłki paletowe i półpaletowe poza UE

Szukasz dalszych obszarów rozwoju swojej działalności? Eksperci MBE pomogą również w kwestii importu oraz eksportu do państw poza Unią Europejską. Profesjonalne wysyłki paletowe i wysyłki półpaletowe realizowane przez nas to najlepsza usługa na rynku. W Twoim imieniu zajmiemy się kompletowaniem dokumentacji celnej i zadbamy o to, żeby towar bezpiecznie dotarł na miejsce.

Bez względu na obszar działania Twojej firmy – UE lub kraje poza wspólnotą – Mail Boxes Etc. zapewnia merytoryczne wsparcie i najlepsze rozwiązania techniczne. Zaufaj profesjonalistom.