tanie przesyłki kurierskie
usługi kurierskie dostosowane do Twoich wymagań

Przesyłki kurierskie dla firm i klientów indywidualnych. Oferta wielu kurierów w jednym miejscu

Mail Boxes Etc to sprawdzona i zaufana firma, działająca w branży mikrologistyki dla ecommerce. Dzięki niej z łatwością nadasz dowolną przesyłkę kurierską również gabarytową i niestandardową w różnych formatach, krajowych i zagranicznych. 

Szeroka oferta usług kurierskich w jednym miejscu

W dzisiejszych czasach klienci poszukują firm kurierskich, które oferują nie tylko podstawowe usługi transportowe, ale także dodatkowe usługi, które mogą usprawnić proces wysyłki i dostarczenia przesyłek. Mail Boxes Etc to firma, która oferuje najlepsze usługi kurierskie krajowe i zagraniczne. Dzięki naszej platformie łatwo i szybko nadasz przesyłkę, niezależnie od jej formatu i wymiarów. Odróżniamy się od innych serwisów, takich jak furgonetka, epaka, allekurier czy sendit, oferując elastyczne i indywidualne podejście do potrzeb naszych klientów.

Sprawdź, jak szeroka jest oferta MBE a jeśli nie znajdziesz odpowiedzi na interesujące Cię pytanie wypełnij formularz i opisz swoje wymagania a my znajdziemy dla Ciebie optymalne rozwiązanie. Ofertę przygotujemy specjalnie dla Ciebie, nie wymagamy minimalnej ilości wysyłek miesięcznie, więc płacisz tylko za wysłane paczki czy palety. Dodatkowo możesz korzystać ze wszystkich dostępnych kurierów wybranych przez Ciebie. Udostępnimy Ci nasze narzędzia i portale online za pomocą których zintegrujesz swój biznes z naszym systemem tak aby mieć wszystko pod kontrolą.

Usługi kurierskie ekspresowe

Znajdziesz u nas całą gamę usług dostawy ekspresowej. Wśród nich możemy wymienić usługi takie jak:

  • dostarczenie następnego dnia
  • dostarczenie weekendowe
  • dostarczenie do 9:00
  • dostarczenie do 12:00

Usługi paczkomatowe – tanie, wygodne i bezpieczne

Paczkomaty to jedna z najtańszych opcji wysyłki paczek na rynku Polskim. Szacunkowa ilość automatów Inpost w chwili powstawania tego tekstu to ponad 17 000 a liczba ta cały czas rośnie bardzo szybko. Pamiętać należy jednak, że inne firmy również stawiają swoje paczkomaty.

Maksymalne wymiary paczek i waga jakie obowiązują w paczkomatach

Maksymalny ciężar paczki jaką możemy nadać w paczkomacie to 25kg niezależnie od jej pozostałych wymiarów.

Długość (cm)Szerokość (cm)Wysokość (cm)
Rozmiar A83864
Rozmiar B193864
Rozmiar C413864
maksymalne wymiary i waga paczek

Najtańsze przesyłki paletowe krajowe i zagraniczne

Gdy potrzebujesz czegoś więcej, MBE zawsze jest do dyspozycji. Przesyłki paletowe to klucz to rozwijania swojej firmy, a biuro logistyczne MBE we Wrocławiu może pomóc w zorganizowaniu tego transportu. Doświadczeni pracownicy organizują przesyłki paletowe oraz obsługują wszelkie procedury importu i eksportu towarów.

Przesyłki kurierskie zagraniczne i odprawy celne

Za pośrednictwem MBE możesz również eksportować oraz importować towary poza UE nie martwiąc się wymaganą dokumentację. My zajmiemy się całą procedurą tak aby czas odprawy Twojej przesyłki był jak najkrótszy i bezproblemowy.

Nadawanie tanich przesyłek kurierskich door to door

Chcesz szybko przesłać nietypową przesyłkę i zależy Ci na bezpieczeństwie? MBE świadczy kompleksowe usługi w zakresie przesyłek kurierskich door to door. Bez względu na to, czy chodzi o dzieło sztuki, sprzęt oddawany do serwisu czy inny przedmiot, masz pewność, że usługa zostanie wykonana doskonale i z zachowaniem tajemnicy zawodowej. MBE to profesjonaliści w każdym calu.

Profesjonalne doradztwo i pełne wsparcie

Oferujemy nie tylko szeroką ofertę kurierów, ale także profesjonalne doradztwo i kompleksową obsługę klienta. Pomagamy w przygotowaniu przesyłek do wysyłki, zapewniamy pełne wsparcie merytoryczne na każdym etapie procesu i dostęp do pełnych opcji monitoringu w czasie transportu. Wszystko po to, aby zapewnić bezpieczne i terminowe dostarczenie przesyłek.

Przesyłki dla biznesu i klientów indywidualnych

Oferta kurierska MBE dla biznesu to szeroka usługa w niezwykle atrakcyjnych cenach. Firma realizuje kompleksową obsługę przesyłek, począwszy od pakowania, przez dołączanie materiałów marketingowych, kończąc na dokładnym monitorowaniu trasy paczki. MBE to wysoka jakość obsługi na każdym szczeblu, zarówno w relacjach B2B, jak i B2C. Bez względu na wybrany model współpracy, możesz liczyć na europejskie standardy, rzetelną współpracę i fachowe doradztwo.

Rozwiązania logistyczne dla e-commerce i przedsiębiorców

Jako firma posiadamy szereg rozwiązań dla przedsiębiorców sprzedających w kanałach online. Do najważniejszych należą:

  • darmowa wtyczka dla e-commerce MBE eShip
  • fulfillment dla sklepów internetowych
  • darmowe rozwiązania integracyjne m.in dla WooCommerce, PrestaShop, Magento, Shopify
  • system magazynowy MBE LAB
  • zarządzanie zwrotami
  • materiały reklamowe i pakowe

Zwroty przesyłek dla e-commerce

Centrum wysyłkowe MBE we Wrocławiu to świetna oferta dla przedsiębiorców rozwijających skrzydła w branży e-commerce. Nie musisz dysponować magazynem ani zapleczem logistycznym, żeby obsługiwać zwroty przesyłek. MBE zrobi to za Ciebie. Dzięki integracji sklepu internetowego z systemem MBE obsługa i raportowanie zwrotów odbywa się szybko i bezpiecznie. Klienci są zadowoleni, a ewentualne procedury reklamacyjne finalizowane w krótkim terminie.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące usług logistycznych dla ecommerce jakie oferuje MBE po prostu wypełnij formularz a my odzwonimy do Ciebie.