narzędzia do zarządzania usługami kurierskimi dla sklepu internetowego

Zarządzanie usługami kurierskimi dla sklepu internetowego może być wyzwaniem, ale odpowiednie dodatki mogą ułatwić ten proces. W tym artykule omówimy narzędzia do zarządzania usługami kurierskimi dla sklepu internetowego, które pomogą Ci w zarządzaniu dostawami i wysyłkami.

W dzisiejszych czasach technologia jest niezbędna w każdym biznesie. Z tego powodu, MBE z myślą o swoich klientach stworzyło cały szereg narzędzi dla ecommerce tak aby mogli kompleksowo zarządzać fullfilmentem.

Dlaczego warto wybrać MBE eShip do zarządzania przesyłkami w Twoim sklepie internetowym?

Wtyczka MBE eShip to rozwiązanie, które pomaga firmom w szybkim i efektywnym zarządzaniu procesami logistycznymi. Umożliwia ona użytkownikom dokonywanie zamówień, drukowanie etykiet przesyłek oraz śledzenie statusu dostaw – wszystko to z poziomu własnego systemu. Dzięki temu, procesy logistyczne stają się łatwiejsze, bardziej efektywne i mniej czasochłonne.

Szybsze i łatwiejsze zarządzanie przesyłkami dzięki MBE eShip

Wtyczka pozwala na korzystanie ze wszystkich liczących się w Polsce i za granicą firm kurierskich. Korzystając z narzędzi MBE użytkownik uzyskuje możliwość wysyłki swoich towarów praktycznie na cały Świat Dzięki temu właściciele ecommerce mogą oferować swoim klientom wiele opcji dostawy.

Najważniejsze funkcje narzędzia MBE eShip dla sklepów internetowych

 • Automatyczne tworzenie przesyłek i etykiet wysyłkowych dla zamówień z Twojego sklepu internetowego, co zwiększa wygodę procesu wysyłki dla Twoich klientów.
 • Integracja wszystkich kurierów w jednym miejscu, aby uprościć proces wysyłki i umożliwić wybór najlepszej opcji dla każdego zamówienia.
 • Zarządzanie spersonalizowanymi cennikami i poziomami usług, aby dostosować ofertę do indywidualnych potrzeb Twojego sklepu internetowego.
 • Zarządzanie pojedynczymi i wieloma przesyłkami, aby umożliwić elastyczne podejście do każdego zamówienia.
 • Zarządzanie dopłatami i usługami dodatkowymi, co pozwala na oferowanie dodatkowych opcji dla Twoich klientów.
 • Automatyczne ubezpieczenie przesyłek, aby zabezpieczyć przesyłki Twoich klientów.
 • Precyzyjne planowanie zamknięć dnia (ręczne lub automatyczne), co pozwala na optymalizację procesu wysyłki.
 • Połączenie z platformą wysyłkową MBE Online w celu monitorowania przesyłek i innych statystyk, co pozwala na kompleksowe zarządzanie procesem wysyłki.
 • Automatyczne lub ręczne zamknięcie dnia, aby umożliwić dokładne zakończenie procesu wysyłki i zminimalizowanie opóźnień.

Jakie korzyści daje narzędzie do zarządzania usługami kurierskimi dla sklepu internetowego?

Integracja systemów MBE ze swoją platformą e-commerce to same korzyści:

 • szybkie i łatwe zarządzanie zamówieniami i wysyłkami, co wpłynie korzystnie na efektywność Twojego sklepu internetowego.
 • dzięki automatyzacji zarządzania, ograniczysz margines błędów podczas realizacji zamówień, przesyłek i zwrotów, co z kolei przyczyni się do poprawy jakości obsługi klientów.
 • w razie problemów technicznych, możesz liczyć na wsparcie ekspertów, którzy przeprowadzą Cię przez instalację i obsługę techniczną, co ułatwi Ci korzystanie z narzędzi MBE eShip.
 • pomoc techniczna dostępna za pośrednictwem e-maila lub telefonu pozwoli Ci szybko i sprawnie rozwiązywać ewentualne problemy.

Dzięki wszystkim tym zaletom, MBE eShip wpłynie na poprawę efektywności i jakości obsługi Twojego sklepu internetowego, zwiększając tym samym liczbę zadowolonych klientów

narzędzia e-commerce za darmo dla sklepu internetowego

Jak zintegrować MBE eShip z Twoim sklepem internetowym?

MBE eShip to proste w instalacji i konfiguracji, bezpłatne narzędzie w postaci wtyczki, która połączy Twoje e-commerce z systemami MBE. Wystarczy ustalić z Centrum MBE cenniki wysyłek, dla wybranych kurierów. Wtyczka jest do pobrania dla najbardziej popularnych CMS’ów takich jak: Woocommerce, Magneto, Magento2 PrestaShop i Shopify. Do każdej instalacji jest przygotowana instrukcja instalacji i konfiguracji, którą można pobrać po instalacji wtyczki z poziomu kokpitu używanego CMS’a. W razie problemów służymy oczywiście pomocą.

Jeśli korzystasz z innego systemu sklepów internetowych niż wyżej wymienione, po prostu skontaktuj się z nami. Inne podłączenia są również możliwe na życzenie.

 

  Narzędzia do zarządzania usługami kurierskimi w e-commerce

  You May Also Like

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *