tania przesyłka paletowa

Czym najlepiej wysłać paletę?

Jeśli poszukujesz najtańszej opcji transportu paletowego dla swojego biznesu musisz brać pod uwagę kilka kwestii takich jak:
-Typ palety (euro, niestandard, półpaleta)
-Waga palety
-Odległość
Na cenę przesyłki paletowej będą również miały oczywiście usługi dodatkowe takie jak pobranie, doręczenie do określonej godziny czy doręczenie w sobotę. Jednak typ palety, waga oraz odległość w głównym stopniu decydują o cenie.
Każdy kurier paletowy ma swoje indywidualne sposoby wyceny a to oznacza, że jeśli np. zamierzamy wysyłać palety euro to może się okazać, że w przypadku lekkich palet lepszym rozwiązaniem będzie UPS a w przypadku ciężkich DHL czy DPD. Palety niestandardowe wyślemy tylko DHL i DPD i musimy liczyć się z dużą dopłatą. UPS palet niestandardowych nie zabiera.

Tego typu przykładów można podawać wiele, więc jeśli chcesz dobrać najtańszą opcję dostosowaną do Twoich potrzeb po prostu wypełij poniższy formularz a my zrobimy to dla Ciebie za darmo.

Współpracujemy z wieloma przewoźnikami więc u nas łatwo i tanio nadasz przesyłki paletowe o różnych wagach i wymiarach. Dysponujemy własną flotą pojazdów więc zrealizujemy również transport bezpaletowy.

  Tani kurier paletowy w granicach województwa

  Co w przypadku gdy wysyłasz palety i zarówno adres nadania i odbioru znajduje się w granicach tego samego województwa? W takim przypadku warto skorzystać z usług Mail Boxes Etc., która dzięki współpracy z UPS może zaoferować bardzo korzystny cennik paletowy na tego typu wysyłki. Paleta oczywiście będzie odebrana z wyznaczonego miejsca nadania w ustalonym uprzednio terminie. Usługa jest przeznaczona zarówno dla klientów indywidualnych jak i biznesowych.

  Tanie nadawanie palet z MBE Online

  W przypadku gdy jesteś przedsiębiorcą i regularnie potrzebujesz korzystać z różnego rodzaju usług transportowych to dobrze trafiłeś. MBE Online to darmowy portal online do tworzenia przesyłek i generowania listów przewozowych. W jednym miejscu uzyskasz dostęp do wielu przewoźników z wcześniej ustalonymi cenami, zamówisz kuriera oraz uzyskasz pełną kontrolę nad swoimi przesyłkami. Możesz również w łatwy sposób importować dane o zamówieniach. Portal jest dostępny zarówno na komputery jak i dla urządzeń mobilnych.

   

   

  MBE OnLine
  Tanie przesyłki paletowe krajowe

  Może spodoba ci się także:

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *