Który kurier jest najtańszy

Sprawdź, który kurier jest najtańszy dla klienta biznesowego

Wypełnij poniższy formularz i otrzymaj porównanie cen wielu kurierów dostosowane do Twoich potrzeb biznesowych. Dzięki nam możesz korzystać ze wszystkich przewoźników lub zdecydować się tylko na jednego. Nie wymagamy minimalnej ilości paczek miesięcznie. Płacisz tylko za rzeczywistą wysłaną ilość przesyłek.

  Usługi kurierskie dla biznesu charakteryzują się zawsze korzystniejszą ofertą cenową niż dla klienta indywidualnego. Dlatego zawsze przed wyborem usług kurierskich dla swojego biznesu porównujemy oferty wielu kurierów i szukamy najtańszej opcji. Należy jednak pamiętać, że oferty takie zawsze wymagają spełnienia pewnego minimum logistycznego czyli tak zwanej minimalnej ilości paczek wysyłanych miesięcznie czy kwartalnie. Tylko po spełnieniu tego minimum wynegocjowana cena ma rację bytu i jeśli nie zostanie wypełnione to będziemy musieli dopłacić kwotę umowną. Co w końcowym rozrachunku spowoduje, że jednostkowa cena przesyłki jaką poniesiemy będzie bardzo wysoka.

  Tani kurier dla klienta biznesowego- czyli jaki?

  Aby odpowiedzieć sobie na to pytanie najpierw trzeba zastanowić się nad rodzajem paczek jakie będą wysyłane i rodzajem usług dodatkowych jakie chcemy oferować swoim klientom. Musimy być pewni, że firma kurierska będzie w stanie bezproblemowo odbierać i dostarczać nasze przesyłki nawet przy dużej liczbie paczek lub niestandardowych wymiarach. Często właśnie wymiary paczek wpływają na to na jakiego kuriera się zdecydujemy. Przewoźnicy tacy jak Inpost czy Orlen Paczka preferują klientów, których przesyłki mieszczą się w standardowych wymiarach i wadze. Natomiast DPD czy UPS nie unikają przesyłek o wadze przekraczającej 30 kg czy niestandardowych wymiarach. Kolejną ważną rzeczą jest ubezpieczenie przesyłek. Musimy zdać sobie sprawę, że wysyłane paczki niejednokrotnie przejdą „trudną” drogę zanim trafią do odbiorcy. Trzeba więc ustalić w jaki sposób należy zabezpieczać towar tak aby w przypadku ewentualnego uszkodzenia przewoźnik uznał reklamację.

  Jak znaleźć taniego kuriera?

  Jak widać znalezienie firmy kurierskiej, która będzie spełniać wszystkie wymagania jest niemałym wyzwaniem. Niejednokrotnie jest to wręcz niemożliwe i wtedy właśnie dobrym rozwiązaniem jest Mail Boxes Etc. czyli firma świadcząca profesjonalne usługi kurierskie. MBE współpracuje z większością sprawdzonych firm w Polsce działających w branży kurierskiej. Dzięki takiemu rozwiązaniu można współdziałać z wieloma kurierami jednocześnie nie martwiąc się o minimalną miesięczną ilość wysyłek. Potencjalny klient sklepu internetowego również będzie zadowolony mając dowolność w wyborze kuriera.

  Który kurier jest najtańszy dla biznesu?

  Może spodoba ci się także:

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *