przesyłka dłużycowa

Jednorazowo lub regularnie nadajesz przesyłki o rozmiarach większych niż standardowe? Mail Boxes Etc. Wrocław to profesjonalne rozwiązania w zakresie przesyłek dłużycowych oraz ponadgabarytowych. Oferujemy najlepsze ceny i najwyższą jakość świadczonych usług. Współpracujemy z Klientami indywidualnymi oraz firmami. Zobacz, jak wiele możesz zyskać.

Co to jest przesyłka dłużycowa?

Przesyłki dłużycowe to paczki o niestandardowych rozmiarach. Nie zawsze są ciężkie – przesyłka dłużycowa może być lekka, ale jej wymiary sprawiają, że wymaga nadania i transportu przy wykorzystaniu odpowiednich rozwiązań. Niektóre przesyłki dłużycowe są piętrowalne, czyli mogą być transportowane jedna na drugiej, razem z innymi przesyłkami. Większe paczki traktuje się jako niepiętrowalne, wyznaczając dla nich odrębną przestrzeń transportową. Jako niepiętrowalne uznaje się także przesyłki dłużycowe, które są delikatne, kruche lub mają kształt inny niż prostopadłościan,

Jakie wymiary mają przesyłki dłużycowe?

Każdy przewoźnik wyznacza własne standardy dla maksymalnych rozmiarów oraz wagi, dopuszczalne dla przesyłek dłużycowych. W przypadku rozwiązań proponowanych przez MBE, wymiary przesyłek dłużycowych to:

  • Najdłuższy bok < 270 cm
  • Suma boków (długość + 2xszerokość + 2xwysokość) < 400 cm

MBE – najlepsze rozwiązania dla przesyłek dłużycowych Mail Boxes Etc. z Wrocławia to najlepsze rozwiązania dla Ciebie i Twojego biznesu, jeżeli wysyłasz przesyłki dłużycowe. Możesz liczyć na nasze wsparcie, fachowe doradztwo i profesjonalną spedycję. Oferujemy kompleksową obsługę dla wszelkiego rodzaju paczek niestandardowych, także tych, które są szczególnie delikatne lub bardzo cenne.

Zajmujemy się bezpiecznym pakowaniem towaru, organizowaniem transportu, kompletowaniem dokumentacji wywozowej i celnej oraz informowaniem sprzedawcy i nabywcy o statusie przesyłki. Korzystając z naszych usług masz pewność, że Twoje przesyłki dłużycowe dotrą do adresata na czas i w nienaruszonym stanie. Gwarantuje to wieloletnie doświadczenie specjalistów z MBE oraz wysokie ubezpieczenie, które oferujemy naszym Klientom.

Ile kosztują przesyłki dłużycowe nadane przez MBE?

przesyłka dłużycowa
przesyłka dłużycowa

Wybierając ofertę MBE dla przesyłek dłużycowych, zyskujesz atrakcyjną cenę i niezmiennie wysoką jakość. Ponieważ współpracujemy z wieloma firmami kurierskimi, jesteśmy w stanie zaproponować najniższą cenę. Skontaktuj się z nami, podaj rozmiary przesyłki oraz miesięczny wolumen, jeśli chcesz wysyłać regularnie. Przygotujemy dla Ciebie indywidualną wycenę.

Chcesz nadać jeszcze większą przesyłkę?

Chcesz nadać przesyłki wielkogabarytowe, których bok przekracza 350 cm, mają niestandardowy kształt lub dużą wagę? Skontaktuj się z nami. Eksperci Mail Boxes Etc. Z Wrocławia zorganizują dla Ciebie paletowy przewóz spedycją. Otrzymasz spersonalizowaną ofertę na dogodnych warunkach i w najlepszej cenie na rynku.

MBE Wrocław dla przesyłek dłużycowych

You May Also Like

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *