przesyłka gabarytowa

Przesyłki gabarytowe – jakie są wymiary graniczne i jak je wysłać za pośrednictwem MBE

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że przesyłki gabarytowe stanowią duże wyzwanie dla standardowych usług kurierskich ze względu na ich wymiary, wagę oraz trudności związane z sortowaniem. Dlatego też cena takich paczek jest bardzo wysoka. Jako firma posiadamy wieloletnie doświadczenie w transporcie paczek wielkogabarytowych, dzięki czemu możemy zagwarantować wysoką jakość świadczonych usług oraz konkurencyjne ceny. W naszej ofercie możesz znaleźć ofertę zarówno na paczki wielkogabarytowe, dłużycowe, towary płynne, towary niebezpieczne.

Kiedy paczka jest klasyfikowana jako gabarytowa?

Przesyłki gabarytowe to paczki, których wymiary przekraczają standardowe rozmiary paczek przesyłanych za pośrednictwem firm kurierskich. Wymiary graniczne dla przesyłek gabarytowych różnią się w zależności od firmy kurierskiej, jednak zazwyczaj obejmują paczki dla których:

 • waga rzeczywista przekracza 30 lub 50 kg
 • najdłuższy bok przekracza 150 lub 200 cm
 • szerokość lub wysokość powyżej 60 cm
 • suma wszystkich boków przekracza 300 cm

Dlaczego warto wysyłać przesyłki gabarytowe za pośrednictwem MBE

Wysyłanie przesyłek gabarytowych za pośrednictwem MBE (Mail Boxes Etc.) jest korzystne z kilku powodów:

Specjalistyczne usługi przewozu paczek gabarytowych

MBE oferuje specjalistyczne usługi przewozu paczek gabarytowych, co pozwala na lepsze dostosowanie do indywidualnych potrzeb i wymagań klienta. Dzięki temu masz pewność, że twoja przesyłka zostanie dostarczona bezpiecznie i na czas.

Konkurencyjne ceny

MBE oferuje konkurencyjne ceny na przesyłki gabarytowe. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w transporcie paczek wielkogabarytowych

Pełna integracja Twojej strony z naszymi systemami

Korzystając z naszego serwisu możesz liczyć na integrację swojej strony z naszą darmową wtyczką MBE eShip, dzięki czemu w pełni zautomatyzujesz sprzedaż. Jeśli natomiast takowej nie posiadasz to zaoferujemy Ci darmowy portal MBE Online do tworzenia etykiet, zamawiania kuriera i śledzenia losów swoich przesyłek.

przesyłka niestandardowa
przesyłka gabarytowa

Jaki kurier jest odpowiedni do paczki wielkogabarytowej?

Jeśli masz do przewiezienia przesyłkę o dużych rozmiarach lub o dużej wadze np. meble, części motoryzacyjne, maszyny lub urządzenia o niestandardowych wymiarach skontaktuj się z Mail Boxes Etc. (MBE) używając poniższego formularza. Podaj wymiary, wagę, adresy nadania i odbioru paczki a nasi eksperci zrobią dla Ciebie wycenę.

  Paczki gabarytowe i niestandardowe w MBE

  Może spodoba ci się także:

  One thought on “Paczki gabarytowe i niestandardowe w MBE

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *